De wereld waarin we vandaag onze zorg verlenen, is een wereld die snel verandert. Daarom werkt het CIV Welzijn & Zorg aan welzijn- en zorgoplossingen van de toekomst. En aan ontwikkeling en groei van medewerkers zodat zij nu al bijdragen aan deze oplossingen. 

Wij realiseren kennis en vernieuwing rond de onderwerpen klant centraal, welzijn first en technologie in de zorg. Dit doen we onder meer via werkplekleren en moderne leertechnologieën. Dit maakt het CIV Welzijn & Zorg het kloppend hart van hybride leren, modulair onderwijs en praktijkonderzoek.

Het CIV Welzijn & Zorg is een regionaal samenwerkingsverband tussen bijna 40 instellingen in het onderwijs, de zorg- en welzijnssector en diverse gemeenten.

Bekijk hieronder onze flyer:

Ons team

Arjan van der Hoorn

Arjan van der Hoorn

Directeur Onderwijs

"Delen = verbinden"

ahoorn@mborijnland.nl

Margot Röst

Margot Röst

Programmamanager CIV Welzijn & Zorg en teamleider innovatie

"Je kunt niet innoveren, zonder te leren"

mrost@mborijnland.nl

Arianne Riedijk

Arianne Riedijk

Docent en projectleider Experimenteerhuis

“Be the light”- "Licht verwarmt, verbindt en werkt aanstekelijk”

ariedijk@mborijnland.nl

Marianne Schouwstra

Marianne Schouwstra

Docent en projectleider Het Leerhuis

“Wie wil, zoekt mogelijkheden. Wie niet wil, zoekt een reden.”

mschouwstra@mborijnland.nl

Marianne Weijers

Marianne Weijers

Coördinator werkplekleren met leertechnologie en senior docent

"Werkplekleren moet je doen!"

mweijers@mborijnland.nl

Astrid Dijkhuizen

Astrid Dijkhuizen

Adviseur LLO en BPV

“Onderwijs is iedere dag anders en zo niet, dan zorg ik daar wel voor.”

adijkhuizen@mborijnland.nl

Brenda van Zeeland

Brenda van Zeeland

Projectleider CIV Welzijn & Zorg

"De leukste spin in het web."

bzeeland@mborijnland.nl

Désirée Bierlaagh

Désirée Bierlaagh

Practor CIV Welzijn & Zorg

“Ervaringskennis is dat wat je hebt net nadat je het nodig had”

dbierlaagh@mborijnland.nl

Leanne Terbeek

Leanne Terbeek

Ondersteuner practoraat CIV Welzijn & Zorg

“Kijk naar je hart, volg je gevoel, want het komt wel goed”

lterbeek@mborijnland.nl

Barbara Hoogsteden

Barbara Hoogsteden

Communicatie adviseur CIV Welzijn & Zorg

"Wat is jouw verhaal?"

b.hoogsteden@villacommunicatie.nl

Véronique Hermans

Véronique Hermans

Docent Pedagogisch werk (werkplekleren kinderopvang)

"De contouren worden weergegeven, de kleur en vorm kies jij"

vhermans@mborijnland.nl

Joyce Huis

Joyce Huis

Senior docent College Welzijn en Zorg

"Verbinden, over grenzen heen."

jhuis@mborijnland.n